Fyll i användarnamn.
Fyll i lösenord.
Har du glömt ditt lösenord

Välkommen till FAO:s medlemsportal

Till vänster anger du ditt användarnamn (mailadress) och ditt lösenord.

Saknar du medlemsuppgifter?

Registrera nytt konto på fao.se.

Om du upplever problem vid inloggning kontakta FAO, info@fao.se, eller begär nytt lösenord här.

Byt ditt lösenord här.

Vi som jobbar på FAO

Mejla oss gärna på info@fao.se eller kontakta växeln på nr. 08-522 786 00 så slussas du vidare till rätt person.

 

Christina Lindenius

Christina Lindenius, vd
08-522 785 01

 

Tommy Rastas

Tommy Rastas, vice vd
Arbetsrätt och förhandlingar
08-522 786 61
tommy.rastas@fao.se

 

Elisabeth Ankarcrona
Pensioner
08-522 786 69
elisabeth.ankarcrona@fao.se

 

 

Annie Koch 
Arbetsrätt och förhandlingar samt europafrågor
08-522 786 68
annie.koch@fao.se

 

 Åsa Nelhans

Åsa Nelhans
Arbetsrätt och förhandlingar samt GDPR-frågor
08-522 786 63
asa.nelhans@fao.se

 

 

 

 

linda_widestedt_webb2.jpg

Linda Widestedt
Arbetsrätt och förhandlingar
08-522 786 65
linda.widestedt@fao.se

 

Annie Larsson 
Kurser, medlemsärenden samt statistikinsamling 
08-522 786 62
annie.larsson@fao.se

 

Anna Lundin

Anna Lundin

Kommunikation och webb
08-522 786 64
anna.lundin@fao.se

 

 Martin Solberger

Martin Solberger

Frånvaro- och lönestatistik 
08-522 785 09
martin.solberger@fao.se